/
  ANASAYFA » ISLAMI DUGUN SALONU

  İslâmi Düğün Organizasyonu ve Dini Düğün

  İslâmi Düğün Salonu

  0212 852 72 72

   1500


  200 kişilik Paket (Hafta içi)
  İslami Düğün Organizasyonu
  Beylikdüzünde Dini düğün dendiğinde; parmakla gösterilen mekanımızda hizmetinizdeyiz.

  İslami Düğün Organizasyonu, şirketimizin vermiş olduğu hizmetler içerisinde özellikle bulunduğumuz bölge sınırlarında sağlamış olduğumuz en özel organizasyonlardan bir tanesidir.  Beylikdüzü düğün salonu olarak, pek çok davet organizasyonunda sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin aksine, İslami düğün organizasyonlarında müşterilerimizin tutum ve istekleri göz önünde bulundurularak, özel bir davet hazırlanmaktadır. Çiftlerin hayallerindeki davet organizasyonları ile tam olarak eşleşmiş, İslami düğün organizasyonumuz ile yalnızca sizler değil, misafirlerinizde uzman ekibimizin vermiş olduğu hizmetten memnun kalacaktır.
  Firma yetkililerimiz tarafından özende başlattığımız düğün organizasyonunuz, salondan          ayrılacağınız son ana kadar yine büyük bir özenlikle devam ettirilmektedir.Vermiş                  olduğunuz İslami düğün davetinizde, siz ve misafirleriniz için gerekli tüm            
         hizmetleri önceden düşünmüş bir işletme olarak, size ve çiftinize mutluluklar dileriz.
    
  Salon Özellikleri
  Salonumuz toplamda 400 kişi kapasiteli olmakla birlikte, ağırlamakta olduğumuz misafirlerimizin, rahat ve havadar bir ortamda, gün ışığı eşliğinde mutlu bir davet organizasyonunda yer almalarını sağlamaktayız.
  Beylikdüzü beyzade düğün salonumuz misafirleriniz için yeterli düzey otopark alanına sahip, cadde üzerindeki adresimiz ile misafirlerinizin kolayca bulabileceği yol güzergahında yer almaktadır.
  Salonumuz içinde yer almakta olan teras ve kafeterya seçeneklerimizi kullanarak, salon içerisinden uzaklaşmadan kişisel ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabileceksiniz.
  İleri düzey havalandırma sistemlerimiz sayesinde, organizasyon içerisinde hava durumunun soğuk veya sıcak olmasını kolay bir şekilde yönetebilmekteyiz.
  Paketimizde
  1- Salon süsleme
  2- Masa sandelye süsleme
  3- 3 çeşit kuru pasta
  4- Sınırsız meşrubat
  5- 6 Katlı pasta
  6- Dondurmalı Parfe (kişi başı)
  7- mevlit ve kuran için hocaefendi
  8- Volkan, Gelin Yolu, Konfeti
  9-Özel Otopark

  İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

  İslami Düğün Organizasyonu ile yapılacak tüm aktiviteler ve hizmetler bütünüyle aynı olup farklı ad altında ve sıralamada farklılıklar yapılan davetlerdir.
  Düğün, Nikâh, Kına gecesi, Nişan, Sünnet, Mevlit ve davetlerinizde bay ve bayan (harem ve selamlık) olarak ya da sadece bayanlara özel davet ve hizmet vermekteyiz.
  Pastalı, yemekli, çerezli, kokteylli organizasyonlarınız için, Bayan dj, sunucular, ilahi ve ezgi sanatçıları, tasavvuf, ilahi, mehter, Semazen, tiyatro ve animasyon (palyaço, kukla, kahramanlar ) ekibi ile sohbet programları, canlı enstrümanlar, mevlithanlar, çocuk oyun, ilahi ve semazen grubu, dini şiirler ve hadislerle anlatım ile mekân süsleme, görsel ses ve ışık efektleri, fotoğraf, video çekimi, barka vizyonu, gelin yolu ve girişi, nikâh masası, kına çerezi, kına gecesi için eğlence paketi, nişan tepsisi, nişan yüzük töreni, pasta kesim töreni, anı standı, sünnet tahtı, sünnet tahtırevanı, bay, bayan profesyonel ekip ile İstanbul Anadolu Yakasının en iyi mekânı olarak siz ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatıyor.

  Genel Program Akışı

  Misafir karşılaması (İlahi,ezgi,tasavvuf)
  Açılış konuşması (Sunucu)
  Kur'an-ı Kerim tilaveti
  Kur'an ve sünnet üzere evlilik sohbeti(kısa)
  İlahi ekibi (ilahi Sanatçısı, Org)
  Tasavvuf Ekibi (kanun,Ney,Bendir)
  Semazen Gösterisi
  Tiyatro ekibi (oyun ve parodiler)
  Takı merasimi (töreni)
  Kapanış (sunucu)